Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszą indywidualnie zaprojektowaną i zawierającą maksymalna ilość rozwiązań funkcjonalnych inwestycją zrealizowaną w Sulejówku pomiędzy ulicami Drobiarską i Szklarniową.

Ta część Sulejówka, to doskonałe miejsce do odpoczynku, brak tu bowiem uciążliwości zakładów produkcyjnych czy hałasów charakteryzujących położenie w pobliżu tras szybkiego ruchu. Niemniej jednak, jest doskonale skomunikowana,  osoby pracujące w Warszawie bez problemu mogą wybrać jeden z kilku środków transportu (autobus miejski, SKM czy samochód). W niedalekiej odległości zlokalizowane są szkoła, przedszkole oraz sklepy nie wspominając już o samym przepięknie położonym Sulejówku, miejscu w którym żył Józef Piłsudski.


Nasza inwestycja to sześć urokliwych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, każdy z budynków jest oddzielną nieruchomością wydzieloną  geodezyjnie  oraz poprzez ogrodzenie z bramą wjazdową i furtką. Co pozwala cieszyć się posiadaniem własnego zakątka na ziemi, miejsca zarówno do bezpiecznego wychowania dzieci oraz ostoi na jesień życia.

Niewątpliwym walorem jest sześć pokoi oraz dwie łazienki, które z pewnością zagwarantują intymność każdemu z domowników. Ponadto, oferujemy otwartą przestrzeń poddasza do indywidualnego wykorzystania na pokój fitness, siłownię czy pokój do relaksu – gier lub można tam również zaaranżować w pełni funkcjonalne oddzielne mieszkanie z dwoma pokojami łazienką i kuchnią.


Warto również wspomnieć, że zawsze wybierając lokalizację pod nasze inwestycje kierujemy się dostępnością do wszelkiej infrastruktury technicznej tak aby przyszły właściciel oprócz radości z korzystania z wymarzonego domu nie był już dodatkowo obarczony niedogodnościami, dlatego też, domy wyposażone są we wszystkie sieci miejskie (woda, kanalizacja, gaz, energia elektryczna) oraz możliwość podłączenia do światłowodu. Zadbaliśmy ponadto, aby inwestując swój kapitał nierzadko na całe życie, właściciel miał pewność jakości wykonania oraz użytych materiałów, które posłużą nie jednemu pokoleniu.


Mamy nadzieję, że ta krótka prezentacja, nie wyczerpująca oczywiście nawet połowy zalet naszej inwestycji,  skłoni Państwa do zainteresowania i kontaktu z nami. W przypadku chęci poznania szczegółów technicznych oraz innych danych zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony inwestycji.

Kategorie: Aktualności