Specjalista ds. obrotu gruntami 

inwestycyjnymi

Kurs Specjalisty ds. obrotu gruntami inwestycyjnymi stanowi unikalne połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną popartą wieloletnim doświadczeniem trenerów - praktyków  na co dzień zajmujących się analizą opłacalności inwestowania w grunty oraz doradztwem inwestycyjnym dla inwestorów krajowych jak i zagranicznych. Szkolenie wyczerpuje formułę analizy zwykłej wyceny nieruchomości, stanowi kompendium wiedzy dla osób współpracujących z inwestorami w procesie pozyskiwania gruntów pod inwestycje zarówno mieszkaniowe jak i usługowe, niezależnie od terenu ich położenia.

 

Do kogo skierowana jest oferta?

Kurs skierowany jest do osób, które chcą pogłębić wiedzę w zakresie obrotu gruntami przeznaczonymi pod inwestycje, analizy inwestycyjnej nieruchomości, a także określania opłacalności zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Naszą ofertę kierujemy do inwestorów, deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz wszystkich osób, które chcą nauczyć się w jaki sposób określić ryzyko oraz stopę zwrotu z inwestycji, a tym samym bezpiecznie inwestować na rynku nieruchomości lub dokonywać korzystnie sprzedaży nieruchomości.

 

Co zyskujesz dzięki udziałowi w szkoleniu?

• Umiejętność określenia opłacalności zakupu nieruchomości - przy wykorzystaniu tzw. metody deweloperów.

• Umiejętność poszukiwania informacji o nieruchomościach – z wykorzystaniem nowoczesnego źródła, jakim jest Internet.

• Będziesz potrafił określić stopę zwrotu z inwestycji a także oszacować poziom ryzyka.

• Będziesz wiedział, jak skutecznie inwestować na rynku nieruchomości.

• Poznasz podstawy prawne związane z realizacją procesu inwestycyjnego.

• Materiały szkoleniowe – każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej, z których może korzystać nawet po zakończeniu kursu.

• Praktyczna wiedza – ogromny nacisk kładziemy na to aby zachować równowagę między teorią a praktyką. Nasi prelegenci przy omawianiu poszczególnych zagadnień posługują się praktycznymi przykładami, które ułatwiają zrozumienie istoty danego problemu. Ponadto w ramach kursu przewidziane są również zajęcia ćwiczeniowe,   które umożliwiają doskonalenie nabytej wiedzy i umiejętności. 

 

Program kursu

Program kursu „Specjalista ds. obrotu gruntami inwestycyjnymi” obejmuje łącznie 60h zajęć w ramach wykładów stacjonarnych, e-learningów oraz warsztatów. Został on opracowany i zatwierdzony przez Komisję Edukacji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kliknij aby pobrać program kursu.

 

Organizacja zajęć

Zajęcia stacjonarne odbywają się w siedzibie Korporacji SEDPOL Sp. z o.o. przy ul. Czapelskiej 38, 04-081 Warszawa (Praga Południe, przy Rondzie Wiatraczna) w soboty i niedziele w godzinach od 9.00 do 17.00. 

Ponadto część zajęć realizowana jest w formie e-learningu, co oznacza, że każdy słuchacz otrzymuje hasło i login do platformy e-learningowej, gdzie systematycznie zamieszczone są materiały szkoleniowe w formie elektronicznej, do których słuchacze mają nieograniczony dostęp w okresie trwania kursu.

 

Do głównych zalet e-learningu zaliczamy:

- oszczędność czasu - szkolenia realizowane są w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu i okresie, jedyne czego Państwo potrzebują to dostęp do łącza internetowego

- oszczędność pieniędzy - brak dodatkowych kosztów wynikających z dojazdów, noclegów i wyżywienia

- dostęp do materiałów szkoleniowych - mają Państwo nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych co umożliwia lepsze ich zrozumienie i przyswojenie.

 

Termin szkolenia oraz cena:

• Nowe edycje: 

rozpoczęcie 24.10.2020r zakończenie 22.11.2020

• Cena szkolenia: 780 zł brutto + 250 zł za egzamin.

Zdany egzamin upoważnia słuchaczy do posługiwania się tytułem Specjalisty ds. Obrotu Gruntami Inwestycyjnymi Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Warunkiem podejścia do egzaminu  i uzyskania tytułu Specjalisty PFRN jest posiadanie Licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami PFRN. 

Osoby które ukończą sam kurs (bez zdawania egzaminu) otrzymają zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości POLONIA i Korporację SEDPOL.

 

Cena zawiera

• Wysokiej klasy materiały szkoleniowe

• Przerwy kawowe

• Imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu

 

Jak zapisać się na szkolenie?

• Aby zapisać się na szkolenie prosimy o przesłanie na adres biuro@ssrn-polonia.eu 

   - wypełnionego formularza zgłoszeniowego (pobierz) 

   - zgody na przetwarzanie danych osobowych (pobierz) 

• Prosimy również o wniesienie opłaty administracyjnej w wysokości 80 zł na konto nr 81 1020 1127 0000 1602 0008 3709 z dopiskiem „opłata administracyjna – specjalista obrotu gruntami”.

 

Dodatkowe informacje i zapisy

Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości „POLONIA”

ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa 

Bartłomiej Burchart

e-mail: biuro@ssrn-polonia.eu lub bartlomiej.burchart@sedpol.edu.pl

tel. (22) 331 76 33, kom. 660 460 398

Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości "POLONIA"

ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa

 

(22) 331 76 00

 

biuro@ssrn-polonia.eu

STOWARZYSZENIE SPECJALISTÓW RYNKU NIERUCHOMOŚCI "POLONIA"